Pixwords řešení

Reklama

Je tu další článková smršť a tentokrát Vám opět poradíme, jak vyluštit nerozluštitelné obrázky v mobilní hře PixWords. Našli jsme si totiž pro Vás na internetu řešení a doufáme , že Vám pomůžeme.

Obrázky jsme volili čistě náhodně, a tak je možné, že zde zrovna nebude to co právě hledáte. Nezoufejte vždycky nám můžete napsat na naše Facebookové stránky či do komentářů. Rádi Vám během co nejkratší chvíle poradíme a odpovíme. Celou hru jsme již do končili a tak si pamatujeme spoustu odpovědí. Pokud ne, tak odpovědi vyhledáme. Poslední dny kvůli samotné hře ani nespíme a stále hledáme odpovědi. Z Vaší obrovské přízně máme neutuchající radost a Vaše spokojenost nás žene neustále kupředu. Takže tady máte první várku správných odpovědí.

Řešení

Řešení

Řešení pomocí slov

Narazili jste na obrázek na kterém je například kočka nebo pes a nyní nevíte o jaký druh se jedná. Pro pár kategorií Vám sem slova vypíšeme.

Pixwords psi

Pojďme si tedy vyjmenovat všechny pejsky, se kterými se ve hře můžete setkat – Akita, Baset, Bišonek, Bladhound, Boxer, Čau-čau, Čivava, Dobrman, Foxhound, Foxteriér, Grejhound, Husky, Jack Russel, Kokršpaněl, Kolie, Komodor, Labrador, Malamut, Mastif, Mops, Novofundlanďan, Papillon, Pekinéz, Pudl, Samojed, Setr, Šarpej, Špici, Vlkodav

Pixwords kočky

No milovníci koček dnes nepřijdou zkrátka. Ani na Vaše čtyřnohé miláčky jsme nezapomněli.

Curl, Davon Rex, Mainecoon, Munchkin, Perská kočka, Sfinga, Siamská kočka

Tak co našli jste zde svou odpověď? Pomohli Vám naše stránky vyřešit další kus této návykové logické hry. Jestli ano tak jsme rádi a velice nás potěší, pokud budete naše webovky sdílet s přáteli – ať už přes mail nebo po facebooku. Rádi pomůžeme i jim. Pro dnešek se mějte a jdeme připravit další článek s vypracovanými obrázky.