Kostíci

Máte doma malé ratolesti, které rády mlsají? A chcete jim dopřát nejen sladkou dobrotu, ale udělat i něco pro jejich zdraví a zároveň je pobavit? Pak právě Vám dnes představíme jogurty od Danone s názvem Kostíci.

Jogurty pro děti

Jak už asi z názvu můžete odvodit, Kostíci dbají vedle chuti i na dobrý stav kostí Vašich dětí. Tomu napomáhá vysoký obsah vápníku, který je pro zdravý vývoj dětí klíčový. U Danone ale mysleli i na zábavu, proto se na každém jogurtu Kostíci nachází víčko s bonbonky různých tvarů a chutí. Ani ty pak neobsahují žádné konzervanty, či umělá barviva.Nově mohou děti najít pod víčky i dárky ve formě samolepek, tetování, či magnetek. To rozvíjí jejich kreativitu a fantazii – tedy věci, které k dětství neodmyslitelně patří.


Několik druhů
Co se chutí týče, Danone připravilo na 6 různých variací jogurtů a bonbonků. Chutě jogurtu jsou 3 základní – vanilka, čokoláda a jahoda a banán. Tyto příchutě se dále kombinují s již zmíněnými bonbónky, jako jsou například jahoďáci, zvířátka, čokíci, či barvíci.

Hry pro děti

Jako první jsme pro Vás vybrali hru pro dívky, a to sice „módní přehlídku“, kde si můžete na Kostíkovi Áje vyzkoušet velké množství modelů. Hru najdete v modrém domečku.Další hra se nachází ve žlutém domečku želvy Žofky a jedná se o „krmení zvířátek“. Děti zde mají na výběr z několika pokrmů, z nichž pouze 1 mohou přiřadit ke konkrétnímu zvířátku. Hned 2 další hry pak naleznete v červeném domečku Kostíka Báry – jedná se o klasické pexeso a puzzle. Tyto hry asi není třeba nijak blíže představovat, protože je zná asi každé dítě.

Kostíkov

Kostíkov je součástí stránek kostici.cz a jak už název napovídá, děti zde najdou mnoho materiálu spojeného s oblíbeným jogurtem a postavičkami (nebo maskoty, chcete-li), které můžete vídat na obalu a v reklamních spotech.Kostíkov je po grafické stránce zpracován poměrně dobře. Nejedná se sice o nic skvělého, či revolučního, nicméně děti v něm jistě najedou zalíbení.

Co se obsahu stránek týče, reklama na Vás kouká prakticky odkudkoliv, nicméně to k tomu asi už patří. Důležitou roli zde ale hrají hry, které si mohou Vaše děti zdarma zahrát. Nemusíte se pak bát, že by zde našli nějaké brutální střílečky apod. – hry jsou nenásilné a u leckterých z nich se i něco přiučí. V Kostíkově, ale můžete hrát i o zajímavé ceny, jako jsou třeba lístky do kina na animované filmy od Disney. Krátké scénky si pak můžete přehrávat v domečku s názvem „kino“.

Pokud tedy chcete zabavit Vaše ratolesti na dlouhé hodiny, jednoduše navštivte Kostíkov, klikněte o jeden z domečků a zábava může začít.